Pendik Ekspertiz

Pendik Oto Ekspertiz

Otomografi Oto Ekspertiz hizmetleri ile Pendik Oto Ekspertiz  olarak şuanda aktif bir rol oynamaktadır. Şuanda ilk şubesini Pendik’te açan Otomografi Oto Ekspertiz, araç ekspertizlerinde tarafsız , güvenilir ve doğru sonuçlar ile sizlere hizmet vermektedir. Pendik Ekspertiz firması olarak sizleri Otomografi’ye beklemekteyiz.

   Pendik’te bulunan ekspertiz firmamımızın sizler için değerli vaktinizi en doğru şekilde değerlendirmesi için bekleme salonumuzda beklerken bizde araç kontrollerini sağlarız. Araç ekspertizleri bitirildikten sonra sizlere dökümanları vererek aracınızın motor , kaporta ve elektronik aksam bilgilerinizi görmenizi sağlamaktadır.

    Kaliteli personel ve kaliteli hizmet hükümlülüğü altında Otomografi Oto Ekspertiz Pendik Ekspertiz olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyar ve sizlerin değerlerinizi korunması konusunda kendine bir görev olarak belirler.

 

    Otomografi Oto Ekspertiz

    Pendik'te siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için açılmış bir oto ekspertiz firmasıdır.
    Pendik Oto Ekspertiz alanında deneyimli elamanları ile araç ekspertizi yapılırken sizleri çay , kahve eşliğinde misafir bekleme salonumuzda ağırlamak isteriz.

    Pendik Oto Ekspertiz - Otomografi Oto Ekspertiz