Hakkımızda

Otomografi Pendik Oto Ekspertiz

‘’Otomografi Oto Ekspertiz’’ Pendik’te siz değerli müşterilerimize karşılıklı güven çerçevesinde hizmet vermek amacı ile çalışmalarını yürütmektedir.

Ekspertiz yapılacak aracın mekanik, koparta, araç kozmatiği, motor performansı, yürüyen aksam, fren testi ve yanal kayma gibi bir çok durumu ; dünyanın en iyi kalibrasyonlu ölçüm cihazları ile test edebilmekteyiz.

Aracınızın bedeli ne olursa olsun ekspertiz yaptırılmadan alınmamalıdır. Bunun ilk ve en önemli nedeni ise aracınızın siz ve en değerli varlığınız olan
ailenizi taşımasıdır.

‘’Otomografi Oto Ekspertiz’’ sizin ve ailenizin bindiği aracın güvenlik ekipmanlarını en ileri teknoloji ile kontrol ederek, aracınızı huzur ve güven içinde kullanmanızı sağlar.
Unutmayın doktorunuzun sağlık kontrollerinde tam olarak teşhis koymabilmek için ‘’Tomografi’’ istemesi gibi alacağınız veya kullandığınız araçtaki görünmeyen şeylerin ‘’Tomografisidir. ‘’OTOMOGRAFİ’’

Misyonumuz

Otomografi Pendik Oto Ekspertiz olarak aşağıdaki seçenekler bizim için ilk sırada gelen en önemli değerlerimizdir

 • Kaliteli hizmet
 • Tarafsızlık
 • Hızlı ve doğru ekspertiz
 • Müşteri memnuniyeti
  Otomografi Oto Ekspertiz

  Pendik'te siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için açılmış bir oto ekspertiz firmasıdır.
  Pendik Oto Ekspertiz alanında deneyimli elamanları ile araç ekspertizi yapılırken sizleri çay , kahve eşliğinde misafir bekleme salonumuzda ağırlamak isteriz.

  Pendik Oto Ekspertiz - Otomografi Oto Ekspertiz