Blog

by

PENDİK OTO EKSPERTİZ

PENDİK OTO EKSPERTİZ – OTOMOGRAFİ

 

Pendik Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz hizmetleri Otomografi Oto Ekspertiz olarak son derece güvenli , kaliteli ve tarafsız bir hizmet anlayışı sizlere çalışmaktadır. En kaliteli oto ekspertiz ekipmanları ile araç alırken gönlünüz rahat etsin kafanızda soru işareti kalması amacı doğrultusunda sizleri Pendik’te bulunan oto ekspertiz firmamıza davet etmekteyiz.

 İlgili yazımız olan Oto ekspertiz neden gereklidir yazımızı okuyarak günümüzde neden oto ekspertiz gerekli olduğunu daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 Otomografi Pendik Oto Ekspertiz olarak son zamanlarda oldukça artış gösteren araç alım satımlarda artık ekspertizin zorunluluğunun arttığını bildiğimiz için son derece önemli bu noktada kilit rol almak için sizlere hizmet vermektedir. Araç alım satımlarda alıcının ve satıcının güvenli bir ticaret yapabilmesi için öncesinde kesinlikle bir araç ekspertizi yapılması gerekmektedir.

Pendik’te bulunan oto ekspertiz firmamızın profesyonel ekibi , tarafsızlık anlayışı ve güvenilir bir yapıda olması için hergün çalışarak devam ediyoruz. Siz araç ekspertiniz yapılırken bekleme salonunda çayınızı kahvenizi içerken bizde işlemlerinizi o sırada yapıyoruz.,

2.El Oto Ekspertiz hizmetinde “Aracınızın tomografisini çekin” Otomografi Oto Ekspertiz

Bağımsız ve uzman %100 Bilgisayar raporlu! Full Ekspertiz Oto Eksper.

Yılların vermiş olduğu profesyonellik anlayışı ve bilgi tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Pendik Oto Ekspertiz Firması 
OTOMOGRAFİ OTO EKSPERTİZ

by

Oto Ekspertiz Neden Gereklidir?

Oto Ekspertiz Neden Gereklidir?

  Günümüzde oto araç satım 0(sıfır) araçlara göre 2.elde araç alım satımı daha aktif bir rol oynamaktadır. Ancak günümüz şartları gereği ve 2.elde olan güvensiz piyasa koşulları doğrultusunda oto ekspertiz hizmetleri büyük bir çözümdür. 2. El ve hatta sıfır olarak bayiden alınan araçlar da dahi oto ekspertiz hizmetleri alıcı tarafında önemli bir rol oynayarak , alıcının güvenli bir alış yapmasında aklında ki soru işaretlerinin giderilmesini sağlar.

   Araç fiyatları günümüzde bilindiği üzere gerçekten yüksek fiyatlar ile satılmaktadır. Paranızın boşa gitmemesi için oto ekspertiz hizmetinden yararlanmak araç fiyatlarının yanında oldukça uygun fiyatlı olup araç ekspertizi yapmak gerçekten önemli bir durum haline gelmiştir.

   Bugün belli şartlar altında oto  ekspertiz hizmetleri sağlanmakta olup hem sizin değerleriniz kaybolmaması hem de alınacak aracın gerçek değerinin ortaya çıkması açısından oldukça önemlidir.

Peki Neden Otomografi Oto Ekspertiz?

   Otomografi Oto Ekspertiz hizmetleri ile Pendik Oto Ekspertiz  olarak şuanda aktif bir rol oynamaktadır. Şuanda ilk şubesini Pendik’te açan Otomografi Oto Ekspertiz, araç ekspertizlerinde tarafsız , güvenilir ve doğru sonuçlar ile sizlere hizmet vermektedir. Pendik Ekspertiz firması olarak sizleri Otomografi’ye beklemekteyiz.

   Pendik’te bulunan ekspertiz firmamımızın sizler için değerli vaktinizi en doğru şekilde değerlendirmesi için bekleme salonumuzda beklerken bizde araç kontrollerini sağlarız. Araç ekspertizleri bitirildikten sonra sizlere dökümanları vererek aracınızın motor , kaporta ve elektronik aksam bilgilerinizi görmenizi sağlamaktadır. Bu bilgileri sizlere en doğru şekilde aktarmaktadır.

    Kaliteli personel ve kaliteli hizmet hükümlülüğü altında Otomografi Oto Ekspertiz Pendik Ekspertiz olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyar ve sizlerin değerlerinizi korunması konusunda kendine bir görev olarak belirler.

    Sizlerde araç alırken aklınızda soru işaretleri kalmasın istiyorsanız ilk durak olarak Otomografi Pendik Oto Ekspertiz firmamıza bekleriz. Siz çayınızı , kahvenizi içerken bizlerde araçlarınızın kontrollerini sağlarız.

   Otomografi Pendik Oto Ekspertiz kaliteli tarafsız güvenilir hizmetler ile sizlere oto ekspertiz hizmeti vermek için beklemektedir.

UNUTMAYIN OTO EKSPERTİZ KEYFİ DEĞİL BİR ZORUNLULUKTUR.

OTOMOGRAFİ OTO EKSPERTİZ
pendik oto ekspertiz , pendik ekspertiz ,oto ekspertiz

Pendik Oto Ekspertiz

by

Otomografi Pendik Ekspertiz

‘’Otomografi Oto Ekspertiz’’ Pendik’te siz değerli müşterilerimize karşılıklı güven çerçevesinde hizmet vermek amacı ile çalışmalarını yürütmektedir. Pendik Ekspertiz firmamızda hizmet vermekteyiz.

Ekspertiz yapılacak aracın mekanik, koparta, araç kozmatiği, motor performansı, yürüyen aksam, fren testi ve yanal kayma gibi bir çok durumu ; dünyanın en iyi kalibrasyonlu ölçüm cihazları ile test edebilmekteyiz.

Aracınızın bedeli ne olursa olsun ekspertiz yaptırılmadan alınmamalıdır. Bunun ilk ve en önemli nedeni ise aracınızın siz ve en değerli varlığınız olan
ailenizi taşımasıdır.

‘’Otomografi Oto Ekspertiz’’ sizin ve ailenizin bindiği aracın güvenlik ekipmanlarını en ileri teknoloji ile kontrol ederek, aracınızı huzur ve güven içinde kullanmanızı sağlar.
Unutmayın doktorunuzun sağlık kontrollerinde tam olarak teşhis koymabilmek için ‘’Tomografi’’ istemesi gibi alacağınız veya kullandığınız araçtaki görünmeyen şeylerin ‘’Tomografisidir. ‘’OTOMOGRAFİ’’

OTOMOGRAFİ – PENDİK OTO EKSPERTİZ

Pendik Ekspertiz

Pendik Ekspertiz

    Otomografi Oto Ekspertiz

    Pendik'te siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için açılmış bir oto ekspertiz firmasıdır.
    Pendik Oto Ekspertiz alanında deneyimli elamanları ile araç ekspertizi yapılırken sizleri çay , kahve eşliğinde misafir bekleme salonumuzda ağırlamak isteriz.

    Pendik Oto Ekspertiz - Otomografi Oto Ekspertiz